top
logo

PartnerzyPaństwa chętne do wzięcia udziału w Mistrzostwach Europy PDF Drukuj Email
Wpisany przez ola   
poniedziałek, 11 marca 2013 12:24

Zarząd Integracyjnego Klubu Sportowego ATAK pragnie poinformować, że został wybrany na organizatora Mistrzostwa Europy Kobiet i Mężczyzn w Piłce Siatkowej na Siedząco.

Turniej mistrzowski odbędzie się w Elblągu w dniach 14-22.09.2013 r. na hali sportowej Centrum Sportu i Biznesu przy ul. Grunwaldzkiej 135. Mistrzostwa Europy organizowane są co dwa lata pomiędzy Igrzyskami Paraolimpijskimi a Mistrzostwami Świata

IKS ATAK wywalczył tę imprezę dla naszego kraju i Elbląga wśród dużej konkurencji silnych związków europejskich : rosyjskiego, niemieckiego, holenderskiego i serbskiego.

W turnieju wyraziło chęć uczestnictwa 24 najlepszych drużyn (14 męskich i 10 żeńskich). Wśród nich będzie męska i żeńska reprezentacja Polski. Będzie to największa impreza sportowa w sporcie osób niepełnosprawnych na przestrzeni ostatnich lat w Polsce.

Ośmielamy się zwrócić o wsparcie organizacji tej największej imprezy sportowej sportowców niepełnosprawnych w roku 2013 w Polsce. Organizacja Mistrzostw Europy to trud pracy dziesiątek wolontariuszy jak i znaczne wydatki niezbędne do sprawnej organizacji przebiegu turnieju.

Mężczyźni Drużyny

( Kraje)

· Polska

· Łotwa

· Azerbejdżan

· Litwa

· Ukraina

· Holandia

· Serbia

· Niemcy

· Węgry

· Turcja

· Rosja

· Bośnia i Hercegowina

· Chorwacja

· Wielka Brytania

Kobiety Drużyny

(Kraje)

· Polska

· Węgry

· Ukraina

· Holandia

· Niemcy

· Słowenia

· Rosja

· Finlandia

· Chorwacja

· Wielka Brytania

 

Zmieniony: piątek, 15 marca 2013 09:29
 

Sponsorzy


energa.pl


 

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, free domain. Valid XHTML and CSS.