top
logo

Partnerzy



















Treningi Drukuj Email

        1.       Lekkoatletyka
Las miejski Bażantarnia, stadion ul. Saperów,  Ruczaj – ul. Robotnicza 68

Trener: Krzysztof Wojtaszek

 
2.       Siatkówka

Hala HSW, Gimnazjum nr 9 oraz sala Szkoły Podstawowej nr 19,  Ruczaj – ul. Robotnicza 68

Trenerzy: Tomasz Woźny/Jakub Hryniewicz

 
3.       Pływanie

Poniedziałek, Środa i Piątek – CRW Dolinka, godz. 20:20-21:20,  Ruczaj – ul. Robotnicza 68

Trenerzy: Karol Krzykowski/ Krzysztof Wojtaszek

 
4.       Sekcja siatkówki dzieci – grupa starsza

Poniedziałek – Hala HSW – godz. 16:00-18:00 (3 grupy)

Wtorek – Hala Gim. nr 9 – godz. 16:00-18:00 (3 grupy)

Środa – Hala Gim. nr 3 – godz. 16:15-17:45 (młodzik)

Czwartek – Sala SP nr 19 – godz. 17:00-18:30 (dziewczyny), godz. 18:30-20:00 (młodzik)

Piątek – Hala Gim. nr 9 – godz. 16:00-18:00 ((grupa trener Moniki)

Trenerzy: Piotr Kowal/Monika Tchórzewska/Izabela Wąsik

Sekcja siatkówki dzieci – grupa młodsza

Poniedziałek – Sala Gim. nr 2 – godz. 16:00-17:30

Środa – Sala Gim. nr 2 – godz. 16:00-17:30

Trener: Arkadiusz Król

Sekcja siatkówki dzieci – grupa naborowa

Wtorek – Sala Gim. nr 2 – godz. 17:00-18:30

Czwartek – Sala Gim. nr 2 – godz. 17:00-18:30

Trener: Agnieszka Jodko

5.       Hokej na lodzenia sledżach

Wtorek i czwartek – Lodowisko „Helena”, godz. 20:10-21:40,  Ruczaj – ul. Robotnicza 68

Trenerzy: Sylwester Flis/Władysław Mincewicz

 
6.       Podnoszenie ciężarów

Poniedziałek, środa, piątek – Hotel Atletikon, godz. 17:00-18:30,  Ruczaj – ul. Robotnicza 68

Trener: Grzegorz Rajkowski

7.       Judo osób niepełnosprawnych intelektualnie

Poniedziałek i środa – Hala HSW, godz. 15:30-17:30,  Ruczaj – ul. Robotnicza 68

Trenerzy: Adrianna Romanowska/Katarzyna Wanatowska

 
8.       Łyżwiarstwo szybkie osób niepełnosprawnych intelektualnie

Czwartek – Lodowisko „Helena”, godz. 20:10-21:40

Sobota – Lodowisko „Helena”, godz. 12:30-13:30

Ruczaj – ul. Robotnicza 68

Trener: Aneta Rękas-Woźna

 
9.       Siatkówka osób niepełnosprawnych intelektualnie

Wtorek – SOS-W nr 1, godz. 17:00-18:30

Ruczaj – ul. Robotnicza 68

Trener: Jakub Hryniewicz

 

                Sekcje integracyjne:
1.       Nordic Walking

Trenerzy: Aneta Rękas-Woźna/Aleksandra Wojtaszek

2.      
Boccie

Trenerzy: Aneta Rękas-Woźna/Aleksandra Wojtaszek

 

Sponsorzy


energa.pl


 

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, free domain. Valid XHTML and CSS.