Sekcje

INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY „ATAK” PROWADZI NABÓR DO NASTĘPUJĄCYCH SEKCJI SPORTOWYCH:

1. LEKKOATLETYKA
Wtorek i Czwartek – Stadion ul. Saperów godz. 15:00 – 16:30
Trener: Krzysztof Wojtaszek

2. SIATKÓWKA
Poniedziałek – Szkoła Podstawowa nr 21 ul. Zbyszka Godlewskiego 1  godz. 17:00 – 18:30
Środa –  III LO ul. Browarna 1  godz. 20:00 – 21:30
Trener: Tomasz Woźny, Janusz Szarwark

3. PŁYWANIE
Poniedziałek, Środa – Basen ul.Robotnicza 68 godz. 20:15 – 21:45
Trener: Karol Krzykowski, Krzysztof Wojtaszek

4. HOKEJ NA LODZIE NA SLEDŻACH
Wtorek, Czwartek
Godz. 20:10-21:40 – Lodowisko ul. Karowa 1
Trener:Sylwester Flis

5. PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
Poniedziałek, Środa, Piątek – Hotel Atletikon ul. Agrykola 8 godz. 17:00-18:30
Trener: Grzegorz Rajkowski

6. JUDO – sekcja z niepełnosprawnością intelektualną
Poniedziałek,  Czwartek -godz. 15:30:17:130 / Środa 15:30- 17:00 grupa zaawansowana – Hala HSW ul. Grunwaldzka 135
Trenerzy: Paulina Dąbrowska, Michał Dąbrowski

7. SIATKÓWKA dzieci zdrowych (dziewczynek i chłopców) rocznik 2002 i młodszy
Poniedziałek – Hala HSW ul. Grunwaldzka 135 16.00-17.30    (Piotr)                  III LO ul. Browarna 1 godz. 16:00 – 17:30 (Agnieszka, Michał)

Wtorek – III LO ul. Browarna 1 godz. 17:30 – 19:00   (Monika)                       Hala HSW ul. Grunwaldzka 135 16.00-17.30 (Piotr)

Środa – ZSZ ul. Robotnicza 173 16.30 – 18.00 (Agnieszka)
HSW ul. Grunwaldzka 135  siłownia (Piotr)

Czwartek  –  HSW ul. Grunwaldzka 135 16.00-17.30 (Piotr, Michał)
III LO ul. Browarna 1 godz. 18:00 – 19:30   (Monika)
ZSZ ul. Robotnicza 173 16.30 – 18.00 (Agnieszka)

Piątek – SP 12 ul. Zajchowskiego 12 17:30-19.00 (Monika)
Trener: Piotr Kowal, Monika Tchórzewska, Agnieszka Jodko, Michał Skorupa

9. ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Piątek 16.50-17.50

Trener: Aneta Rękas-Woźna

10. TENIS STOŁOWY

Wtorek – Lodowisko Helena ul. Karowa 1 18.00-19.30
Piątek – Lodowisko Helena ul. Karowa 1 18.00-19.30
Trener: Ryszard Grzelak

Sekcje Integracyjno-sportowe:

1. Nordic Walking
Trenerzy: Aneta Rękas -Woźna i Aleksandra Wojtaszek

2. Boccie
Trenerzy: Aneta Rękas – Woźna i Aleksandra Wojtaszek

Godziny i dni zajęć mogą ulec zmianie ze względu na prowadzone projekty.