Dzisiaj jest:   STRONA GŁÓWNA|KONTAKT|LINKI    
  O KLUBIE
  SEKCJE
  SUKCESY
  TRENINGI
  TERMINARZ
  GALERIA
  KONTAKT
   
  Integracyjny Klub Sportowy ATAK

ul. Robotnicza 68
82-300 Elbląg

tel/fax 055 642 42 55
0508 175 566
0508 175 577
 

Osiągnięcia Sportowe Integracyjnego Klubu Sportowego "ATAK" w roku 2007


I TURNIEJ MISTRZOSTW POLSKI W SIATKÓWCE NA SIEDZĄCO WE WROCŁAWIU (27-29.04.2007)

ROZEGRANE ZOSTAŁY 4 MECZE:
3 ZWYCIĘSKIE 1 PRZEGRANY

ELBLĄG-KIELCE 3:0
ELBLĄG-WROCŁAW 3:0
ELBLĄG-JELENIA GÓRA 3:0
ELBLĄG-POZNAŃ 0:3


ZAWODNICY SEKCJI PŁYWACKIEJ WZIĘLI UDZIAŁ W ZIMOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI KATOWICE (30.03-01.04.2007)

ALICJA ŚWIECHOWSKA I, II,I,
KRZYSZTOF NOWAK III, V,III
BARTŁOMIEJ KAMIŃSKI III,III,III


INTEGRACYJNE ZAWODY W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW W BYDGOSZCZY (20-22.04.07)

NASI ZAWODNICY ZAJĘLI:

JAKUB RUCIŃSKI 3 MIEJSCE
JAROMIR BREKAU 4 MIEJSCE


MITING LA W. KIKOLSKIEOGO BIAŁYSTOK (01.05.2007)

UDZIAŁ WZIĘŁO 7 ZAWODNIKÓW-ZAWODNICZEK ZDOBYWAJĄC WIELE CZOŁOWYCH MIEJSC


ITURNIEJ MISTRZOSTW POLSKI GRUPY B OSTRÓW MAZOWIECKA (27.29.04.2007)

DRUŻYNA RUGBY NA WÓZKACH IKS ATAK WYGRAŁA WSZYSTKIE 4 MECZE
POKONALI DRUŻYNY: OSTRÓW MAZOWIECKA, LUBLIN, WROCŁAW, RADOM


ITURNIEJ MISTRZOSTW POLSKI GRUPY B OSTRÓW MAZOWIECKA (27.29.04.2007)

DRUŻYNA RUGBY NA WÓZKACH IKS ATAK WYGRAŁA WSZYSTKIE 4 MECZE
POKONALI DRUŻYNY: OSTRÓW MAZOWIECKA, LUBLIN, WROCŁAW, RADOM


Osiągnięcia Sportowe Integracyjnego Klubu Sportowego "ATAK" w roku 2006


I. HOKEJ NA SIEDZĄCO

W 2006 roku drużyna IKS ATAK zdobyła brązowy medal w I Międzynarodowym Turnieju Hokeja na Sledgach zorganizowanym w Elblšgu.

Skład drużyny:
Tomasz Woźny
Michał Suliga
Jacek Kozłowski
Sylwester Flis
Rafał Rocki
Jan Skapowicz
Jan Maliszak
Paweł Treder
Krzysztof Wojtaszek
Jarosław Czeżewski
Przemysław Gronkiewicz
Sylwester Czyż
Marcin Hebda
Piotr Truszkowski
Jacek Sapela
Piotr Tyczyński
Jakub Ruciński
Andrzej Towarek
Andrzej Młynarczyk



II. LEKKOATLETYKA

W 2006 roku lekkoatleci brali udział w następujących zawodach sportowych:

  • Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Kozienicach,
  • Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży w Wiśle,
  • Integracyjny Mityng w Gdańsku,
  • Integracyjny Mityng w Pasłęku,
  • Ogólnopolskie Zawody Sportowe w LA w Grudziądzu.
W roku 2006 zawodnicy sekcji lekkoatletycznej zdobyli łącznie około 45 medali.


 III. PIŁKA SIATKOWA NA STOJĄCO 

W roku 2006 elbląska drużyna zdobyła Mistrzostwo Polski (złoty medal) – w Zielonej Górze

Puchar Polski – złoty medal –Warszawa


IV. PIŁKA SIATKOWA NA SIEDZĄCO 

W roku 2006 elbląska drużyna zdobyła Mistrzostwo Polski (złoty medal) – w Poznaniu

Drużyna w tym roku brała udział w Verner Von Simens CUP w Hamburgu, gdzie na 16 drużyn zajęła bardzo wysokie 4 miejsce.

Tradycyjnie byliśmy organizatorami IX Elbląg CUP, na którym elbląska drużyna zajęła najlepsze w historii tego turnieju 5 miejsce.

  


V. PŁYWANIE 

W Roku 2006 odbyły się do tej pory tylko trzy imprezy pływackie:

  • Zimowe Mistrzostwa Polski w Szczecinie,
  • Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży w Kaliszu,
  • Letnie Mistrzostwa Polski w Dębicy

Zawodnikom sekcji pływackiej udało się zdobyć 9 medali.

 


VI. RUGBY NA WÓZKACH 

Puchar Polski – I Miejsce

Mistrzostwa Polski – VI miejsce


VII. CIĘŻARY 

W roku 2006 ruszyła sekcja ciężarowców. Zawodnicy reprezentowali klub na następujących imprezach:

  • Indywidualne Mistrzostwa Polski w Bydgoszczy,
  • Integracyjne zawody w podnoszeniu ciężarów w Grudziądzu

Zawodnicy zajęli miejsca tuż za podium.


VIII. STRZELECTWO 

Mistrzostwa Polski – II miejsce

Zawody Integracyjne – I miejsce




Osiągnięcia Sportowe Integracyjnego Klubu Sportowego "ATAK" w roku 2005


I. Siatkówka

Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej na Stojąco Osób Niepełnosprawnych

I miejsce - złoty medal Skład drużyny:
Tomasz Woźny
Jarosław Czyżewski
Jerzy Kruszelnicki
Piotr Moszczyński
Andrzej Iwaniak
Tadeusz Bogusz
Michał Suliga
Zygmunt Błażewicz
Jarosław Czyżewski
Krzysztof Wojtaszek
Rafał Lewczuk
Jacek Sapela

W drużynie znajduje się:
- 5 medalistów Paraolimpijskich - (Tomasz Woźny, Jerzy Kruszelnicki, Tadeusz Bogusz, Andrzej Iwaniak, Piotr Moszczyński)
- 4 reprezentantów Polski - (Jerzy Kruszelnicki, Piotr Moszczyński, Michał Suliga, Krzysztof Wojtaszek)

Trenerzy prowadzący:
Tomasz Woźny, Jakub Hryniewicz


Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej na Siedzšco Osób Niepełnosprawnych

II miejsce - srebrny medal

Skład drużyny:
Jan Maliszak
Tomasz Woźny
Jarosław Czyżewski
Andrzej Młynarczykr
Janusz Szarwark
Michał Suliga
Jacek Kozłowski
Krzysztof Wojtaszek
Mariusz Wojdag
Łukasz Biedrzycki
Piotr Wołyniec
Grzegorz Subocz


Klubowy Puchar Europy w Piłce Siatkowej na Siedząco

drużyna IKS ATAK 9 miejsce



VIII Międzynarodowy Turniej w Piłce Siatkowej na Siedząco ELBLĄG CUP

6 miejsce

Trenerzy prowadzący:
Tomasz Woźny, Mariusz Wojdag




II. Lekkoatletyka


Mityng Lekkoatletyczny im. Waldemara Kikolskiego

Michał Suliga - 4 złote medale
Elżbieta Statkiewicz - 1 złoty, 1 srebrny, 1 brązowy medal
Krzysztof Bajewicz - 1 złoty, 1 brązowy medal


Ogólnopolska Spartakiada lekkoatletyczna Osób Niepełnosprawnych

Piotr Tyczyński - 3 srebrne medale
Karolina Domowska - 1 srebrny medal
Krzysztof Bajewicz - 2 srebrne medale
Kamil Pawłowski - 1 brązowy medal
Łukasz Schramke - 1 brązowy medal
Michał Gornowicz - 1 srebrny medal


Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej atletyce

Elżbieta Statkiewicz - 2 brązowe medale
Zbigniew Kempiński - 1 złoty, 2 brązowe medale


Mityng Lekkoatletyczny w Gdańsku:

Kamil Pawłowski - 1 brązowy medal
Jacek Rudziński - 1 brązowy medal
Elżbieta Statkiewicz - 1 złoty medal


Mistrzostwa Polski w Pięcioboju Lekkoatletycznym:

Elżbieta Statkiewicz - 1 srebrny medal
Jaromir Breku - 1 srebrny medal

Trenerzy prowadzący:
Jerzy Dąbrowski, Stanisław Szczepański



III. Pływanie


Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych:

Michał Suliga - 3 złote medale
Monika Irzyk - 1 srebrny medal
Krzysztof Wojtaszek - 1 brązowy medal
Alicja Świechowska - 1 srebrny i 1 brązowy medal
Paweł Łukin - 2 brązowe medale


Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Niepełnosprawnej w Pływaniu:

Krzysztof Nowak - 1 złoty i 3 brązowe medale


Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych

Michał Suliga - 4 złote i 1 srebrny medal
Monika Iżyk - 1 srebrny, 2 brązowe medale
Krzysztof Nowak - 1 brązowy medal
Rafał Rocki - 1 złoty medal
Paweł Łukin - 1 srebrny medal


XII Maraton Pływacki na Jeziorze Olecko Wielkie (4,5 km)

Michał Suliga - II miejsce
Krzysztof Wojtaszek - III miejsce

Trenerzy prowadzący:
Karol Krzykowski, Adam Matwiejczuk

IV. Strzelectwo Sportowe


Puchar Polski w Strzelectwie Sportowym Osób Niepełnosprawnych:

Janusz Florek - 1 brązowy medal


Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Sportowym Osób Niepełnosprawnych:

Janusz Florek - 2 brązowe medale


Mistrzostwa Europy w Strzelectwie Sportowym Osób Niepełnosprawnych:

Janusz Florek - drużynowe 3 miejsce
Trener prowadzący: Janusz Florek

V. Rugby

Puchar Wielkopolski w Rugby na wózkach

I miejsce


Skład drużyny:
Rafał Rocki
Ryszard Kołakowski
Krzysztof Zadroga
Beata Pawlak
Marek Dawidiuk
Paweł Otłowski
Marcin Gołyński


Mistrzostwa Polski w Rugby na Wózkach

IV miejsce


Trener prowadzący: Rafał Rocki
 (c)Copyright 2006.