Terminarz

Terminarz Imprez  IKS „ATAK” w roku 2017 r.

STYCZEŃ

LUTY

  • 04-05 – Turniej eliminacyjny Kinder + Sport – Giżycko
  • 09.02 – I Warmińsko-Mazurski Mityng w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych – Elbląg
  • 18-19.02 – Turniej eliminacyjny Kinder + Sport – Węgorzewo
  • 18.02 – Liga Starogardzko-Chwaszczyńska – Starogard

MARZEC

  • 04.03 – II Regionalny Warmińsko-Mazurski Turniej w Judo Olimpiad Specjalnych – Elbląg
  • 18-19.03 – Turniej eliminacyjny Kinder + Sport – Ełk
  • 18-24.03 – XIV Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych – Austria

KWIECIEŃ

  • 01-02.04 – Turniej eliminacyjny Kinder + Sport – Ełk
  • 15-16.04 – Zawody rekreacyjno-sportowe w siatkówkę i boccie – Elbląg
  • 21-23.04 – Tenis Stołowy – Gdańsk

MAJ

  • 06-07.05 – Turniej eliminacyjny Kinder + Sport – Elbląg
  • 12-14.05 – Integracyjny Turniej Osób Niepełnosprawnych w Siatkówkę Plażową – Piastowo
  • 13.05 – XI Warmińsko-Mazurski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych – Giżycko
  • 14.05 – Judo Osób Niepełnosprawny Intelektualnie – Konin
  • 27.05 – V Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych intelektualnie w Judo – Konin

CZERWIEC

  • 03.06 – Finał wojewódzki Kinder + Sport – Olsztyn
  • 03-04.06 – Tenis stołowy Osób Niepełnosprawnych – Gdańska
  • 03-04.06 – Festiwal Zwyciężać Mimo Wszystko – Kraków
  • 09-11.06 – Integracyjny Turniej Osób Niepełnosprawnych w Siatkówkę Plażową – Piastowo
  • 16-18.06 – Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu – Lublin
  • 16-18.06 – Otwarte Mistrzostwa Polski w piłce plażowej – Piastowo
  • 23-25.06 – Otwarte Mistrzostwa Polski w LA – Białystok
  • 23-25.06 – Indywidualne Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów – Zielona Góra/Drzonków
  • 26-29.06 – Finał Ogólnopolski Kinder + Sport – Zabrze

LIPIEC

SIERPIEŃ

  • 14-23.08 – Akcja Lato – Sztutowo
  • 23-30.08 – Obóz dzieci sekcja siatkówki – Sztutowo
  • 31.08-04.09 – Europejski Turniej Zunifikowanej piłki Siatkowej Olimpiad Specjalnych – Katowice

WRZESIEŃ

  • 18-20.09 – Tenis stołowy Olimpiad Specjalnych – Działdowo
  • 22-24.09 – Puchar Polski w piłce siatkowej na siedząco – Wrocław

PAŹDZIERNIK

  • 06-08.10 – I Turniej Mistrzostw Polski w siatkówce na siedząco – Police
  • 13-15.10 – Finał Mistrzostw Polski w siatkówce na siedząco – Łódź
  • 13-15.10 – Tenis stołowy Osób Niepełnosprawnych – Gdańsk
  • 20-22.10 – Puchar Polski w wyciskaniu sztangi leżąc „XVIII Łuczniczka 2017” – Bydgoszcz

LISTOPAD

  • 03-05.11 – Drużynowe Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów – Wisła
  • 11-12.11 – Integracyjna Spartakiada Osób Niepełnosprawnych – Elbląg
  • 18.11 – Wielka Gala Integracji – Warszawa
  • 22-26.11 – Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu – Szczecin
  • 24-26.11 – I Ogólnopolski Turniej Judo Olimpiad Specjalnych – Poznań

GRUDZIEŃ 

  • 30.11-03.12. – XII Międzynarodowy Turniej Hokeja na Sledżach – Elbląg
  • 01-03.12 – Tenis stołowy Osób Niepełnosprawnych – Gdańsk
  • ??.12 – III Mikołajkowe Mistrzostwa Elbląga w Judo Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie – Elbląg
  • ??.12 – Mikołajkowy turniej w siatkówce dla dzieci – Elbląg