Treningi

 

Treningi osób niepełnosprawnych intelektualnie

Sekcja

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Judo osób niepełnosprawnych intelektualnych
Katarzyna Wanatowska

16:00-17:30

Hala HSW

Grunwaldzka

 

16:00-17:30

Hala HSW

Grunwaldzka

15:30-17:00

Hala HSW

Grunwaldzka
OS

 
Siatkówka osób niepełnosprawnych intelektualnych
Jakub Hryniewicz
 

17:30-19:00

OSOW nr 1

Kopernika

     
Tenis Stołowy osób niepełnosprawnych intelektualnych
Ryszard Grzelak
     

18:00-19:30

Lodowisko

Karowa

 
Łyżwiarstwo Szybkie osób niepełnosprawnych intelektualnych
Aneta Rękas-Woźna
     

17:00-18:00

Ruczaj/ wrzesień

20:10-21:40

Lodowisko

Karowa

OS Od Października

 
Pływanie
Krzysztof Wojtaszek i
Karol Krzykowski
       

19:00-20:30

Dolinka

Moniuszki

 

Treningi Sekcji

Sekcja

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Siatkówka dzieci
Grupa – Piotr Kowal

15:30-17:00

HSW

Ul. Grunwaldzka

16:15-18:00

Gim nr 9

Ul. Browarna

16:15-17:45

Gim nr 3

Ul. Królewiecka

16:30-18:00

SP nr 19

Ul. Urocza

 
Grupa – Monika Tchórzewska  

16:15-18:00
Gim nr 9

Ul. Browarna

 

18:00-19:30

SP nr 19

Ul. Urocza

16:15-18:00

Gim nr 9

Ul. Browarna

Grupa – Karolina Cybula

15:30-17:00

HSW

Ul. Grunwaldzka

16:15-18:00
Gim nr 9

Ul. Browarna

16:30-18:00

Gim nr 2

ul. Robotnicza

 

16:15-18:00

Gim nr 9

Ul. Browarna

Grupa – Arkadiusz Król

16:30-18:00

Gim nr 2

ul. Robotnicza

 

16:30-18:00

Gim nr 2

ul. Robotnicza

   
Grupa – Agnieszka Jodko  

16:15-17:45

Gim nr 2

ul. Robotnicza

 

16:15-17:45

Gim nr 2

ul. Robotnicza

 


Treningi Sekcji osób niepełnosprawnych ruchowo

Sekcja

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Pływanie
Krzysztof Wojtaszek i
Karol Krzykowski

19:00-20:30
Dolinka

Ul. Moniuszki

19:00-20:30

Basen MOSiR

Ul. Robotnicza

19:00-20:30

Basen MOSiR

Ul. Robotnicza

   
Podnoszenie Ciężarów
Grzegorz Rajkowski

17:00-18:300

Hotel Atletikon

Ul. Agrykola

 

17:00-18:300

Hotel Atletikon

Ul. Agrykola

 

17:00-18:30

Hotel Atletikon

Ul. Agrykola

Hokej na sledżach

Sylwester Flis i
Władysław Mincewicz

 

20:10-21:40

MOSiR

Ul. Karowa

 

20:10-21:40

MOSiR

Ul. Karowa