‘’AKCJA LATO’’ na Mierzei Wiślanej

lato17

W miejscowości Sztutowo na terenie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana odbyły się obozy sportowo –wypoczynkowe zawodników zrzeszonych w Integracyjnym Klubie Sportowym ‘’ATAK’’.

Gościł nas Pensjonat ‘’BARON’’, który jest idealnie przystosowany do naszych potrzeb i posiada zaplecze rekreacyjne. Mieliśmy do dyspozycji basen zewnętrzny i wewnętrzny, siłownię, sale do tenisa stołowego i wiele innych atrakcji, takich jak boccie, rzut podkową, paintball czy zabawę w dmuchanych kulach. Korzystaliśmy także z sal i boisk sportowych gminy Sztutowo. Sierpniowa pogoda nam sprzyjała, dlatego codziennie wypoczywaliśmy nad morzem, a aktywne zajęcia sportowo – rekreacyjne prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry pozytywnie wpływały na utrzymanie formy fizycznej naszych uczestników. Tak wypoczęci i zrelaksowani zebraliśmy siły do pracy w nowym roku treningowym 2017/2018.

Udział zawodników w obozie został zrealizowany przy wsparciu: Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych ’’START’’, Miasta Elbląg Ministerstwo Sportu i Turystyki a także dzięki grantowi przyznanemu nam w 3 edycji programu Polskich Nadziei Olimpijskich i Fundacji Polsat. Dziękujemy serdecznie.

[nggallery id=22]