Aplikacja „Paraolimpijski” – ucz i baw się razem z Nami

Integracyjny Klub Sportowy ATAK realizuje umowę nr 2023/0020/12140/Sub.C/DS-SN/4/MR o dofinansowanie realizacji zadania publicznego ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej polegającego na upowszechnianiu sportu osób niepełnosprawnych. Zadanie realizowane jest w ramach projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki
Wysokość dofinansowania 185 000 zł.

Nasze stowarzyszenie tworzy aplikację „Paraolimpijski”, która ma popularyzować sport paraolimpijski i rozszerzać o nim wiedzę poprzez: gry, zabawę, quizy. 

Aplikacja „Paraolimpijski” (www.igrzyskaparaolimpijskie.pl)

NAUKA

Poprzez quizy edukacyjne w naszej aplikacji poznasz historię sportów paraolimpijskich oraz ich zasady. Zbierając karty polskich medalistów i paraolimpijczyków poznasz ich historie i osiągnięcia. Sprawdź ile wiesz, już teraz?

KARTY

Zbieraj karty z podobiznami, osiągnięciami i historią naszych wybitnych sportowców paraolimpijskich. Łącz je w kolekcje i odbieraj nagrody!

O NAS

Jesteśmy grupą ludzi o różnych zainteresowaniach, jednak łączy nas jedno. Uważamy, że sport paraolimpijski zasługuje na większą popularność! Robimy wszystko, aby wypromować sportowców z niepełnosprawnościami i zwiększyć świadomość ludzi w tym zakresie. Nasza aplikacja powstała właśnie w tym celu. Jeśli również zgadzasz się z twierdzeniem, że sport osób niepełnosprawnych powinien być szerzej promowany, pomóż nam i podziel się linkiem do naszej aplikacji ze swoimi znajomymi. Masz pomysł jak lepiej rozpromować sport paraolimpijski, napisz do nas.

Zapraszamy do korzystania z naszej aplikacji

Tomasz Woźny

Prezes Integracyjnego Klubu Sportowego ATAK