Aplikacja „Paraolimpijski” – ucz i baw się razem z Nami

Integracyjny Klub Sportowy ATAK realizuje umowę nr 2022/0095/12140/Sub.C/DS-SN/4/MR o dofinansowanie realizacji zadania publicznego ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej polegającego na upowszechnianiu sportu osób niepełnosprawnych. Zadanie realizowane jest w ramach projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki – Departament Sportu dla Wszystkich. Wysokość dofinansowania 165 000 zł.

Nasze stowarzyszenie tworzy aplikację „Paraolimpijski”, która ma popularyzować sport paraolimpijski i rozszerzać o nim wiedzę poprzez: gry, zabawę, quizy. 

Aplikacja „Paraolimpijski” (www.igrzyskaparaolimpijskie.pl)

NAUKA

Poprzez quizy edukacyjne w naszej aplikacji poznasz historię sportów paraolimpijskich oraz ich zasady. Zbierając karty polskich medalistów i paraolimpijczyków poznasz ich historie i osiągnięcia. Sprawdź ile wiesz, już teraz?

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie apka2.png

KARTY

Zbieraj karty z podobiznami, osiągnięciami i historią naszych wybitnych sportowców paraolimpijskich. Łącz je w kolekcje i odbieraj nagrody!

O NAS

Jesteśmy grupą ludzi o różnych zainteresowaniach, jednak łączy nas jedno. Uważamy, że sport paraolimpijski zasługuje na większą popularność! Robimy wszystko, aby wypromować sportowców z niepełnosprawnościami i zwiększyć świadomość ludzi w tym zakresie. Nasza aplikacja powstała właśnie w tym celu.Jeśli również zgadzasz się z twierdzeniem, że sport osób niepełnosprawnych powinien być szerzej promowany, pomóż nam i podziel się linkiem do naszej aplikacji ze swoimi znajomymi.Masz pomysł jak lepiej rozpromować sport paraolimpijski, napisz do nas.

Zapraszamy do korzystania z naszej aplikacji

Tomasz Woźny

Prezes Integracyjnego Klubu Sportowego ATAK

„Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki”