Dziękujemy za pomoc

Zarząd Integracyjnego Klubu Sportowego „Atak” pragnie serdecznie podziękować współorganizatorowi, którym był Urząd Miasta Elbląg, partnerom: Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, Centrum Wolontariatu, Centrum Sportowo-Biznesowemu, sponsorom strategicznym: Bankowi Zachodniemu WBK, Energa S.A., PFRON-owi, Urzędowi Marszałkowskiemu województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz wszystkim osobom , wolontariuszom, placówkom oświatowym, instytucjom, które zaangażowały się w pomoc w organizację Mistrzostw Europy w siatkówce na siedząco kobiet i mężczyzn.

Praca u podstaw bardzo często jest niewidoczna, a wymaga ogromnego wysiłku i wyrzeczeń. Zapewniamy , że dostrzegliśmy Wasz wkład i jesteśmy ogromnie wdzięczni. W przyszłym roku czeka nas największe w historii Elbląga przedsięwzięcie – Mistrzostwa Świata.

Do naszego pięknego miasta przyjadą najlepsze męskie i żeńskie zespoły globu, dlatego mimo osiągniętego sukcesu organizacyjnego, którego niewątpliwie nie byłoby bez Waszej pomocy, pragniemy zachęcić do dalszej współpracy.

Nie możemy zapomnieć o wspaniałych kibicach, którzy na tydzień zamienili halę Centrum Sportowo-Biznesowego w jeden wielki, siatkarski dom. Należy również wspomnieć o wszystkich rodzinach naszych współpracowników, którym składamy ogromne podziękowania za wyrozumiałość i cierpliwość.

Niewątpliwie bez pomocy lokalnych oraz regionalnych mediów , które przyczyniły się do rozgłosu naszej imprezy, kibice tak tłumnie nie przybyliby, aby oglądać zmagania niepełnosprawnych siatkarek i siatkarzy. 

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy doskonali i mogliśmy popełnić błędy. Postaramy się, aby przyszłoroczna impreza była perfekcyjna pod każdym względem i każdy, kto zaszczyci nas swoją obecnością, do końca życia zapamięta mistrzostwa globu w 777 rocznicę powstania miasta Elbląg.