Finał XXVII Kinder Joy of Moving

IKS Atak KaEmKa Elbląg zakończyła rywalizację na miejscu XXIV
KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański V drużyną w Polsce
Wielka przygoda XXVII Kinder Joy of Moving za nami, w którym udział wzięły 32 zespoły z całej Polski.

Mamy za sobą kapitalne spotkania potwierdzając tym samym swoje nieprzeciętne umiejętności. Tylko najlepsi z najlepszych naszych siatkarskich talentów mają okazję uczestniczyć w jedynym takim projekcie na świecie. Nic nie jest za darmo, więc żeby poczuć tę adrenalinę trzeba spędzić na treningach setki godzin, poświęcić swój dziecięcy czas na wyjazdy turniejowe czy obozy przygotowawcze. Na końcu czeka jednak nagroda, spełniają się marzenia. Tak właśnie było w przypadku naszej starogardzko-elbląskiej ekipy chłopców z rocznika 2008.
Eliminacje wojewódzkie graliśmy w dwóch województwach. Zjeździliśmy tysiące kilometrów i ku naszej ogromnej radości awans wywalczyły dwa zespoły KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański, oraz IKS Atak KaEmKa Elbląg. Każde z województw reprezentować mogą dwa zespoły wyłonione drogą eliminacji. Tym samym do trzydniowej rywalizacji stają 32 najlepsze zespoły w kraju. Po dużych emocjach jakie przeżywaliśmy na pięknej arenie Gliwice wróciliśmy z V i XXIV miejscem w krajowej elicie. To niesamowity wynik znając siłę naszych przeciwników. Do wyższych miejsc zabrakło naprawdę niewiele.
Dziękujemy trenerom (Monika Tchórzewska, Piotr Kowal oraz Tomasz Lamek)
Dziękujemy rodzicom, a w szczególności Mariusz Bożejewicz.

Zespół IKS Atak KaEmKa Elbląg: Max Maj, Cezary Anhalt, Bartosz Pielak, Oskar Kasprowicz, Martin Popek.

Zespół KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański: Maks Belczewski, Paweł Gągorowski, Dominik Bożejewicz, Mateusz Bożejewicz, Adam Saidowski, Jakub Trawicki

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Elbląg za wsparcie finansowe oraz Awangarda