IKS „ATAK” najlepszy w Łodzi

atak-najlepszy-w-lodzi16-s

W miniony weekend (14–16 października) w Łodzi odbył się Ogólnopolski Turniej w siatkówce na siedząco. Wzięły w nim udział 4 zespoły z całego kraju. IKS „Atak” Elbląg ponownie stanął na najwyższym stopniu podium.

Pierwszy dzień, to rywalizacja pomiędzy Start Łódź, Start Wrocław, IKS „Atak” Elbląg i Start Lublin, w systemie każdy z każdym. Elbląska drużyna wygrała wszystkie swoje spotkania i mogła być pewna gry o najwyższe podium turnieju. W finale elbląska drużyna spotkała się ze Startem Wrocław, wygrywając to spotkanie 3:0 i zapewniając sobie jednocześnie laur zwycięzcy turnieju.

W meczu o trzecie miejsce naprzeciw siebie stanęły drużyny Startu Łódź oraz Startu Lublin. Gospodarze okazali się lepsi i po oddaniu tylko jednego seta zapewnili sobie trzecie miejsce w turnieju.