Kinder + Sport

Zakończyliśmy zmagania w Finale Wojewódzkim Kinder + Sport , dziś Olsztynek był gospodarzem ostatniego z turniejów.
W kategorii „4” chłopców uzyskujemy awans do Finałów Ogólnopolskich podobno nie ocenia się tego jak zaczynamy a jak kończymy i ta teoria idealnie oddaje przebieg zawodów. Mimo porażki w grupie z zespołem AZS Olsztyn 1:2 spotykamy się z drużyna z Olsztyna w meczu finałowym o awans… i odwracamy wynik ! 2:1 dla IKS Atak Kaemka i możemy świętować bezprecedensowy sukces naszego wspólnego projektu dwa zespoły – Mistrz Województwa Pomorskiego oraz Vice Mistrz Województwa Warmińsko – Mazurskiego jadą na finały do Gliwic olbrzymi sukces naszych połączonych sił. Ten kto wie co znaczy Drużyna rozumie jak ważne jest wsparcie nawet wtedy kiedy przydarzają się słabsze momenty. I tu mimo małego potknięcia mogliśmy liczyć na naszych przyjaciół ze Starogardu , naszych zawodników i rodziców którzy mimo pięknego weekendu postanowili udać się do Olsztynka i dopingować naszych siatkarzy. #TomekLamek & #MonikaTchórzewska – takich troje jak Was dwoje nie ma ani jednego ! Architekci sukcesu , ludzie od czarnej roboty którzy zawsze z pełną świadomością wierzą w swoich chłopaków ! Brawo Wy ! brawo My ! Brawo rodzice , Brawo jedna wielka Elbląsko – Starogardzko rodzino !
w kategorii „3” chłopców aż dwie drużyny IKS atak wystąpiły w wielkim finale i tutaj chłopcy pokazali wielkie serducho do walki, skończyli zmagania poza podium jednak waleczności i ambicji nigdy nie można im było odmówić . Wielkie podziękowania kierujemy w stronę Pani Trener Agnieszki Jodko, która potrafi wskazać kierunek i motywować do ciągłego rozwoju ! Rodzicom którzy bardzo aktywnie zaangażowali się podczas całego trudnego sezonu ! Bez Was nie było by nas ! Wielkie wielkie dzięki.
kategoria „4” dziewcząt – ostatnie info ale nie najmniej ważne , kolejny finał ekipy pod batutą Agnieszki ! Dziewczęta robiące ciągły progres , zainfekowane siatkówka i wcale nie chcące się z niej wyleczyć ! Wręcz odwrotnie – zarażające innych swoją pasja ! Brawo dla nich za dzielna postawę finał wojewódzki to kapitalna sprawa !