Pracowity weekend młodych siatkarzy

pracowity-weekend-17-m

W sobotę 18 lutego grupa 35. dzielnych siatkarzy i siatkarek IKS Atak brała udział w pomorskiej lidze mini siatkówki. Walczyliśmy w kategoriach „2” „3” i „4” chłopców i dziewcząt.

Zgłosiliśmy 9 zespołów, zdobyliśmy złoto (3 chłopców ) i srebro (4 chłopców ) ale pozostałe 4 ekipy plasowały się w czołowych piątkach.  Jesteśmy szaleni zadowoleni z postępów, które robią nasi podopieczni. Niektórzy i niektóre zaczęli swoją przygodę dość niedawno i od razu taki sukces. Brawo Wy!!!
Jesteście rewelacyjni a nam rośnie serce patrząc na Wasze zaangażowanie.

W niedziele w Węgorzewie odbył się natomiast kolejny turniej Kinder Plus Sport. Z racji sobotnich zmagań na daleką podróż wydelegowana została nasza eksportowa „3” chłopaków (Szymon, Oskar, Michał) mimo braku Kamila wygrali cały turniej.

Dziś 20 lutego gościliśmy na treningu zespół Lotosu Trefla Gdańsk kategorii „4” chłopców.  Rozegraliśmy (Oliwier, Misiek, Rożek, Jakub i Mateusz) 6 setów a końcowy wyniki to 5:1 dla naszych chłopców.

Dziękujemy trenerowi i chłopakom z Lotosu za przyjazd. Rodzicom za pomoc a przede wszystkim naszym dzieciakom za świetną postawę.