SZKOLENIE JUDO ZA NAMI

7 maja 2022r. w Gdańsku odbyło się seminarium szkoleniowe poświęcone przybliżeniu i ujednoliceniu przepisów judo🥋 osób z niepełnosprawnością intelektualną. Gościem i prowadzącą szkolenie była Kerry Tansey Dyrektor Sportowa Światowej Federacji VIRTUS.
W szkoleniu wzięli udział trenerzy i sędziowie judo z całej Polski. Spotkanie odbyło się dzięki Polskiemu Związkowi Judo i zaangażowaniu Zespołu do Spraw Judo Osób z Niepełnosprawnościami przy PZ Judo.Gospodarzem był Klub Ada Judo Fun, któremu dziękujemy za zaproszenie naszych zawodników ♥️🥋
Każdy trener chce swoim zawodnikom jak najlepiej przekazać wiedzę – która posiada, umiejętności i pasję do danej dyscypliny. Chce jak najlepiej wyszkolić, umotywować, zadbać o formę psychiczną i fizyczną swojego podopiecznego, być przewodnikiem po tajnikach danej dyscypliny, a do tego dać dużo frajdy i przyjemności z treningów i rywalizacji sportowej.
Nasi trenerzy judo Paulina i Michał posiadają te wszystkie cechy, ale czasem muszą się upewnić, że idą we właściwym kierunku.👍
I właśnie po to są szkolenia🙂, a jak się szkolić to tylko od najlepszych !!!
Dzisiaj była ku temu okazja.
Dziękujemy♥️Kerry Tansey za poświęcony czas, wiedzę i spostrzeżenia, którymi się dzisiaj z nami podzieliłaś.👏To był dobrze spędzony czas, a w nas pozostał niedosyt i nadzieja na więcej !!!
Dziękujemy także rodzicom klubu Ada Judo Fun za miłe przyjęcie i opiekę nad zawodnikami, którzy wzięli udział w szkoleniu.