Wielki finał Kinder + Sport zakończony

kinder-final17

W dniach 26-29.06.2017 r. Zabrze było gospodarzem największego turnieju minisiaktówki w Europie. W Jubileuszowy 10 turnieju wystąpiły najlepsze 32 zespoły z kraju w każdej kategorii wiekowej. Poziom zawodów z roku na rok jest coraz wyższy. Wszystkie ekipy jadące na Śląsk miały jeden cel : wygrać jak najwięcej.

Zaprezentowaliśmy się rewelacyjnie zajmując wszystkimi 3 drużynami miejsca w 20. 
Kategoria „3” dziewcząt rocznik 2005 (Martyna Burzyńska, Nikola Kaczmarzyk, Klaudia Szymczyk, Maja Wityczyn) – 15 miejsce w Polsce. 

Kategoria „3” chłopców rocznik 2005 ( Szymon Patecki, Kamil Dobosz, Oskar Woźny, Michał Ostojski ) – 9 miejsce w Polsce.

Kategoria „4” chłopców rocznik 2004 (Oliwier Woźnicki, Jakub Król, Michał Muraszko, Michał Rożankowski, Wiktor Banach, Marcel Kańduła) – 19 miejsce w Polsce.

Na sukces zespołów wpłynęło wiele czynników, przede wszystkim ciężka praca i zaangażowanie na treningach, a także zwycięstwa i porażki, które umocniły drużyny i podwyższyły ich umiejętności.

Udział naszych zespołów w Finale Kinder + Sport był możliwy dzięki wsparciu Departamentu Promocji i Kultury miasta Elbląga, za które serdecznie dziękujemy. Ukłony składamy także w stronę trenerów sekcji za cały rok pracy z zawodnikami i przygotowanie do turniejów, a także rodzicom za niezastąpioną pomoc podczas wyjazdów.

Życzymy wszystkim miłych i bezpiecznych wakacji.

[nggallery id=18]