Podziękowanie od Prezydenta Witolda Wróblewskiego
Aktualności
Na zaproszenie Pana Prezydenta Witolda Wróblewskiego. Adam Wiśniewski dziś dostał oficjalne podziękowania od władz Elbląga za wspaniały wynik na Igrzyskach Europejskich w Judo Osób z Zespołem Downa, które odbyły się we Włoskiej Ferrarze, gdzie zdobył 3 miejsce.
Zawodnicy IKS ATAK na ME w Siatkówce na Siedząco
Aktualności
Mistrzostwa Europy w Siatkówce na Siedząco Kemer 2021 dobiegły końca. Historyczne wyniki jakie osiągnęły nasze reprezentacje (męska 7 miejsce oraz żeńska 8 miejsce). Integracyjny Klub Sportowy „ATAK” reprezentowali w drużynie żeńskiej Joanna Świderska, w drużynie męskiej Rafał Wojtowicz.Serdecznie gratulujemy !!!
Sukces Adama Wiśniewskiego
Aktualności
W środę 20.10.2021 przed treningiem judo świętowaliśmy sukces Adama Wiśniewskiego, który zdobył brązowy medal na ME judo we Włoszech . Dziękujemy Wszystkim, którzy nas wsparli i byli z nami w tym dniu i przez cały okres przygotowań, a w szczególności:Trenerom …
Polacy we włoskiej Ferrarze
Aktualności
Zakończyły się Igrzyska SUDS Open Euro Trigames 2021, które odbyły się we włoskiej Ferrarze (Włochy) w dniach 04-11.10.2021. Skład polskiej reprezentacji tworzyli: pływacy, lekkoatleci, judocy i tenisista stołowy. Integracyjny Klub Sportowy „ATAK” Elbląg reprezentował judoka Adam Wiśniewski. Zawodnicy z 17 …
Za nami XXIII ELBLĄG CUP 2021
Aktualności
Za nami kolejny bo już XXIII Elbląg Cup 2021- Otwarte Mistrzostwa Polski w pięciu dyscyplinach (tenis stołowy, rolki, judo, siatkówka, boccie) Trzy dni zmagań (24-26.09.2021) przyniosły wiele medali oraz radości z samych startów. Rolki: Do zmagań na torze wrotkarsko-łyżwiarskim Kalbar …
Warsztaty Sportowo-Kulturalne Osób Niepełnosprawnych
Aktualności
W miniony weekend zawodnicy naszego klubu wzięli udział w Cyklicznych Warsztatach Sportowo-Kulturalnych Osób Niepełnosprawnych „WAŻNE JEST TU I TERAZ” w miejscowości Ublik.Mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach sportowych w różnych dyscyplinach, zajęciach plastycznych, zajęciach integracyjnych. Wzięli udział w turnieju bocci …
Tenisiści w Gorzowie Wlkp
Aktualności
W dniach 17-19.09.2021 w Gorzowie Wlkp odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Nasz klub reprezentowało 4 zawodników.Kwalifikacja końcowa:III miejsce w klasie 11 gra mieszana (Katarzyna Ziółkowska + Grzegorz Demczuk)III miejsce w klasie 11 gra mieszana (Agnieszka Strąk+Piotr …
Integracyjna Spartakiada 14-15.09.2021 w Elblągu
Aktualności
W Elblągu w dniach 14-15.09.2021 odbyła się Integracyjna Spartakiada osób niepełnosprawnych zawodnicy wzięli udział w trzech dyscyplinach: – badminton 13 osób (sala III LO w Elblągu)– pływanie 15 osób (CRW Dolinka)– boccia 7 par (Sala Fitness) Klasyfikacja końcowa:Badminton:kobiety (1 miejsce …
XXIII ELBLĄG CUP
Aktualności
W dniach 24-26.09.2021, odbędą się Otwarte Mistrzostwa w ramach XXIII ELBLĄG CUP 2021. W imprezie rozegrane zostaną: turniej siatkówki, wyścig na rolkach, zawody judo, tenis stołowy i boccia. Zasady rekrutacji do projektu: W imprezie wezmą udział drużyny i osoby zaproszone …