IKS ATAK – miniony weekend był pełen wrażeń

Mistrzostwa Polski w LA w Bydgoszczy, IX Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Katowicach, Finał Wojewódzki Kinder + Sport oraz Dni Integracji Zwyciężać Mimo Wszystko w Krakowie. To wszystko już za nami. 

Mistrzostwa Polski w LA w Bydgoszczy (08-10.06.2018)

Rafał Rocki – pchnięcie kulą medal srebrny

Marcin Górski – bieg 400m medal brązowy

uczestniczyli również zawodnicy Kamil Grzanka oraz Andrzej Cieślakowski zdobywając miejsca poza podium.
 
IX OGÓLNOPOLSKIE LETNIE IGRZYSKA OLIMPIAD SPECJALNYCH KATOWICE 09-12.06.2018
Złoty medal na 50 m stylem elementarnym zdobył Michał Warno
Tenis stołowy gra pojedyncza Złoty medal Grzegorz Demczuk
Brązowy medal w debla wywalczyli Grzegorz Demczuk i Marek Frydryszek 
Finał Wojewódzki Kinder + Sport za nami !
W sobotę na Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR w Elblągu po 8 najlepszych drużyn w kategoriach wiekowych 2007/2006/2005 w minisiatkówce dziewcząt i chłopców województwa warmińsko – mazurskiego rywalizowało o przepustki do Finałów Ogólnopolskich.
Chłopcy w kategorii „4” w składzie Szymon Patecki , Oskar Woźny , Kamil Dobosz , Kacper Sienkiewicz , Antoni Posadzy , Wiktor Pusz okazali się bezkonkurencyjni nie przegrywając nawet seta i zdobywając mistrzostwo potwierdzając swoją dominację na Warmii i Mazurach. 
Dziewczęta w kategorii „4” w składzie Nikola Kaczmarzyk , Ada Dwojacka , Martyna Burzyńska , Klaudia Szymczyk , Maja Wityczyn podobnie jak ich koledzy rozegrały rewelacyjny turniej stając na najwyższym stopniu podium, mimo tego , że w turniejach eliminacyjnych nie udała im się ta sztuka, szczyt formy przyszedł w najbardziej odpowiednim momencie.
Te dwa zespoły reprezentować bedą IKS Atak Elblag w Finale Ogólnopolskim w Zabrzu (6-8 lipca 2018 roku. )
Chłopcy z rocznika 2006 (Jakub Dobosz, Dawid Mroczek, Paweł Zaton i Jakub Olak) grając w kategorii „3” byli bardzooo blisko aby rezerwować miejsca do Zabrza, ostatecznie zawiesili na swoich szyjach brązowe medale i dopiero w przyszłym roku bedą walczyć o finał centralny! 
Młodzi z rocznika 2008 w kategorii „2” chłopców bracia Bożejewicze 7 miejsce na całe województwo warmińsko – mazurskie.
Kolejna drużyna IKS Atak to drugi zespół w kategorii „4” który ostatecznie zajął mocne 7 miejsce w naszym województwie w składzie – Marek Bielecki , Michał Kugler , Mateusz Radziul, Rafał Kacielowicz. 
Sobota w Krakowie XV Dni Integracji Zwyciężać Mimo Wszystko. Jak co roku na Starym Rynku odbył się mecz w siatkówkę pomiędzy zawodnikami IKS ATAK i gwiazdami telewizji. Piękna pogoda i wygrany mecz 😉 Dzięki Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” mogliśmy uczestniczyć w meczu siatkówki na stojąco w Krakowie , a licznie zgromadzonej reprezentacji gwiazd za zaangażowanie i mecz pełen emocji. 
[nggallery id=41]