Integracyjny Turniej w Piastowie

integracyjny-piastowo-17-czerwiec-s

W miniony weekend 10-11 czerwca w Piastowie odbył się Integracyjny Turniej w Siatkówkę Plażową połączony z zawodami rekreacyjnymi. Do Piastowa przyjechała liczna grupa zawodników, przyjaciół i sympatyków klubu.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Milejewo Pan Krzysztof Szumała. W pięknym otoczeniu przyrody każdy znalazł dla siebie ciekawą formę spędzenia wolnego czasu. Drużynowo można było zagrać w piłkę plażową na stojąco i siedząco, a także w piłkę nożną, zaś najmłodsi siatkarze zagrali w ‘’rzucankę’’. Jednak największą popularnością cieszyły się rozgrywki w bule i rzut podkową. Mimo, iż były to tylko rozgrywki rekreacyjne, nie brakowało emocji i sportowego zacięcia.

Najlepsi w poszczególnych konkurencjach otrzymali pamiątkowe koszulki i nagrody. Rozwiązano także konkurs plastyczny, którego tematyka związana była z naszym klubem.

Organizacja turnieju była możliwa dzięki wsparciu Starostwa Powiatu Elbląskiego i Urzędu Marszałkowskiego naszego województwa, a także sponsorom i osobą indywidualnym, które pomogły w organizacji turniej.

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i mile spędzony czas.

[nggallery id=11]