Na półfinał przyjdzie jeszcze czas

Zakończyliśmy zmagania w 1/4 Mistrzostw Polski w kategorii młodzika i tym samym bardzo udany sezon.

W pierwszym dniu turnieju zmierzyliśmy się z zespołem UKS Serbinów Biała Podlaska – wice mistrzem województwa lubelskiego. Zespół składający się z wysokich silnych zawodników z rocznika 2003 .Po bardzo emocjonującym pierwszym secie gdzie przegrywaliśmy juz 6:15 doprowadziliśmy do stanu 20:20 aby ostatecznie ulec 23:25 po zaciętej walce. Druga odsłona to wyrównana gra do połowy seta. Przeciwnik odskoczył dzięki dobrej zagrywce i naszych błędach , kończymy z dorobkiem 19 punktów ale zbieramy bardzo pozytywne komentarze ze strony oglądających spotkanie widzów.

0:2 ( 23;25 19:25)

Drugi mecz o pozostaniu w turnieju i grze w „4” rozgrywamy z mistrzem województwa podlaskiego SUKSS Suwałki.

Kosmiczna zagrywka – tak w skrócie można opisać drużyne Suwałk. Właśnie zagrywka ustawiła całe spotkanie które rownież przegrywamy 0:2 (20:25 , 15:25)

Ostatni mecz z UKS Mikolo Sokółka – brązowy medalista województwa podlaskiego rozgrywamy o 5 miejsce w turnieju i wygrywamy bardzo pewnie 2:0 (25:16 , 25:13) plasując się w Polsce w przedziale 33-40 najlepszych ekip.

Nasi siatkarze pojechali do Szczytna bez dwóch ważnych zawodników. Kontuzja wykluczyła podstawowego atakującego oraz cennego zmiennika.
W podstawowym składzie grał tylko JEDEN siatkarz z docelowego 2003 rocznika !!! Reszta składu to chłopcy 2004 i 2005.

Zebraliśmy ogromnie ważne doświadczenie ! W przyszłym roku wrócimy dużo mocniejsi oraz starsi.

Młode wilki nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Uuuaaaaaa

Skład IKS Atak:

Igor Decyk (kapitan) 2003, Adrian Gąsiorowski 2003, Krystian Sikora 2003, Radosław Tonga 2003, Michał Muraszko 2004, Oliwer Woźnicki 2004, Michał Rożankowski 2004, Adam Topolewski 2004, Wiktor Banach 2004, Jakub Król 2004, Marcel Kańduła 2004, Szymon Patecki 2005, Oskar Woźny 2005, Kamil Dobosz 2005, Antoni Posadzy 2005.

Trener – Piotr Kowal

Udział drużyny w ćwierćfinale Mistrzostw Polski był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Miasta Elbląg.