top
logo

Partnerzy



















Terminarz Drukuj Email

Terminarz Imprez  IKS "ATAK" w roku

2017 r.

 

 

STYCZEŃ

 

LUTY

·         04-05 – Turniej eliminacyjny Kinder + Sport – Giżycko

·         09.02 I Warmińsko-Mazurski Mityng w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych – Elbląg

·         18-19.02 Turniej eliminacyjny Kinder + Sport – Węgorzewo

·         18.02 – Liga Starogardzko-Chwaszczyńska – Starogard

MARZEC
      ·         04.03 II Regionalny Warmińsko-Mazurski Turniej w Judo Olimpiad Specjalnych – Elbląg
      ·         18-19.03 – Turniej eliminacyjny Kinder + Sport – Ełk
      ·         18-24.03 – XIV Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych – Austria

KWIECIEŃ

·         01-02.04 – Turniej eliminacyjny Kinder + Sport – Ełk

·         15-16.04 – Zawody rekreacyjno-sportowe w siatkówkę i boccie – Elbląg

·         29.04 – XI Warmińsko-Mazurski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych - Giżycko

MAJ

·         06-07.05 – Turniej eliminacyjny Kinder + Sport - Elbląg

·         12-14.05 – Integracyjny Turniej Osób Niepełnosprawnych w Siatkówkę Plażową – Piastowo

·         19-21.05 – Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu – Tychy

·         26-28.05 – Mistrzostwa Polski Juniorów w LA – Kozienice

·         27.05 – Finał wojewódzki Kinder + Sport – Olsztyn

·         Maj/czerwiec – V Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych intelektualnie w Judo – Luboń

CZERWIEC

·         09-11.06 – Integracyjny Turniej Osób Niepełnosprawnych w Siatkówkę Plażową – Piastowo

·         16-18.06 – Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu – Lublin

·         23-25.06 – Otwarte Mistrzostwa Polski w LA – Białystok

·         23-25.06 – Indywidualne Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów – Zielona Góra/Drzonków

·         23-25.06 – Otwarte Mistrzostwa Polski w piłce plażowej – Piastowo

·         ??.06 – Ogólnopolski Turniej Judo Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie – Konin

LIPIEC

 

SIERPIEŃ

·         31.08-04.09 – Europejski Turniej Zunifikowanej piłki Siatkowej Olimpiad Specjalnych – Katowice

WRZESIEŃ

·         22-24.09 – Puchar Polski w piłce siatkowej na siedząco - Wrocław

PAŹDZIERNIK

·         06-08.10 – I Turniej Mistrzostw Polski w siatkówce na siedząco – Police

·         13-15.10 – Finał Mistrzostw Polski w siatkówce na siedząco – Łódź

·         20-22.10 – Puchar Polski w wyciskaniu sztangi leżąc „XVIII Łuczniczka 2017” – Bydgoszcz

·         ??.10 – IX Memoriał Jigora Kano w Judo – Poznań

LISTOPAD

·         03-05.11 – Drużynowe Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów - Wisła

·         11-12.11 – Integracyjna Spartakiada Osób Niepełnosprawnych – Elbląg

·         22-26.11 – Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu – Szczecin

·         24-26.11 – I Ogólnopolski Turniej Judo Olimpiad Specjalnych – Poznań

GRUDZIEŃ 

·         30.11-03.12. – XII Międzynarodowy Turniej Hokeja na Sledżach – Elbląg

·         ??.12 – III Mikołajkowe Mistrzostwa Elbląga w Judo Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie – Elbląg
??.12 – Mikołajkowy turniej w siatkówce dla dzieci – Elbląg 

Zmieniony: czwartek, 09 lutego 2017 08:23
 

Sponsorzy


energa.pl


 

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, free domain. Valid XHTML and CSS.